MPL-AL5050-5R6
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AL5050-5R6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-AL5050-5R6CT-ND - Vágott szalag (CT)
1589-MPL-AL5050-5R6DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AL5050-5R6
Leírás
FIXED IND 5.6UH 6.8A 20 MOHM SMD
Részletes leírás
5.6 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 6.8 A 20mohm 2-SMD
Egyenáramú ellenállás (DCR)
20mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,217" H. x 0,209" Sz. (5,50mm x 5,30mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Telítési áram
8A