MPL-AL5030-1R2
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AL5030-1R2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AL5030-1R2
Leírás
FIXED IND 1.2UH 10A 8 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.2 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 10 A 8mohm 2-SMD
EDA / CAD modellek
MPL-AL5030-1R2 modellek
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
8mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
öntött
Tokozás
2-SMD
Induktivitás
Méretek
0,217" H. x 0,209" Sz. (5,50mm x 5,30mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Telítési áram
14A