MP8802DJ-3.3-LF-Z
DigiKey raktári szám
1589-1941-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-1941-1-ND - Vágott szalag (CT)
1589-1941-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MP8802DJ-3.3-LF-Z
Leírás
IC REG LIN POS ADJ 250MA TSOT23
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív Állítható (rögzített) 1 Kimenet 250mA TSOT-23-5
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
155 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70db ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,25V (3,3V)
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (max.)
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,19V / 250mA (tipikus), -