EVM3683-10-MN-01A
DigiKey raktári szám
1589-EVM3683-10-MN-01A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EVM3683-10-MN-01A
Leírás
EVAL BOARD FOR MPM368310
Gyártói standard átfutási idő
38 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MPM3683-10 - DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
10A
Gyártó
Monolithic Power Systems Inc.
Bemeneti feszültség
4V ~ 16V
Csomagolás
Doboz
Topológia
Buck
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
1MHz
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Tartalom
áramköri lap(ok)
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
MPM3683-10
Kimeneti feszültség
1,2V