Ehhez nincs kép: VRM-10-20-100-50-04-N1
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VRM-10-20-100-50-04-N1
DigiKey raktári szám
4134-VRM-10-20-100-50-04-N1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VRM-10-20-100-50-04-N1
Leírás
VRM-10-20-100-50-04-N1
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 csatlakozó Foglalat, tűsorok Furatszerelt Nagy sebességű
Kategória
Sorok száma
10
Gyártó
AirBorn, a Molex company
Oszlopok száma
20
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
forraszanyag
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kártyavezető, rögzítőcsavar
Alkalmazás
hátlap
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Foglalat, tűsorok
Érintkező bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Csatlakozási szabvány
Nagy sebességű
Névleges áram (Amper)
2A
Pozíciók száma
200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
200VAC
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)