0503948051-12-R6-D
DigiKey raktári szám
0503948051-12-R6-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0503948051-12-R6-D
Leírás
12" PRE-CRIMP 3049 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
piros
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Áramvezetők száma
1
Hossz
12,0" (304,8mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 308
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
12" PRE-CRIMP 3049 BLACK
Raktáron: 181
12" PRE-CRIMP 3049 BLUE
Raktáron: 680
12" PRE-CRIMP 3049 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP 3049 GREEN
Raktáron: 539
12" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
Raktáron: 0
Más hossz
2" PRE-CRIMP 3049 RED
3" PRE-CRIMP 3049 RED
Raktáron: 199
4" PRE-CRIMP 3049 RED
5" PRE-CRIMP 3049 RED
6" PRE-CRIMP 3049 RED