0502128000-12-R6
DigiKey raktári szám
0502128000-12-R6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0502128000-12-R6
Leírás
12" PRE-CRIMP 3049 RD001 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
EDA / CAD modellek
0502128000-12-R6 modellek
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Alap típusszám
Hossz
12,0" (304,8mm)