0502128000-12-R4-D
DigiKey raktári szám
0502128000-12-R4-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0502128000-12-R4-D
Leírás
12" PRE-CRIMP 1854 RD001 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 24AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 12,0" (304,8mm)
EDA / CAD modellek
0502128000-12-R4-D modellek
Kategória
Vezetékméret
24AWG
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Alap típusszám
Hossz
12,0" (304,8mm)