0502128000-11-Y4
DigiKey raktári szám
0502128000-11-Y4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0502128000-11-Y4
Leírás
11" PRE-CRIMP 1854 YL001 YELLOW
Vevői azonosító
Részletes leírás
sárga 24AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 11,0" (279,4mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0502128000-11-Y4 modellek
Kategória
Vezetékméret
24AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
sárga
Csomagolás
Ömlesztve
Sorok száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Áramvezetők száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Alap típusszám
Hossz
11,0" (279,4mm)