0502128000-10-Y4-D
DigiKey raktári szám
0502128000-10-Y4-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0502128000-10-Y4-D
Leírás
10" PRE-CRIMP 1854 YL001 YELLOW
Vevői azonosító
Részletes leírás
sárga 24AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 10,0" (254,0mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0502128000-10-Y4-D modellek
Kategória
Vezetékméret
24AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
sárga
Csomagolás
Ömlesztve
Sorok száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Áramvezetők száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Alap típusszám
Hossz
10,0" (254,0mm)