0502128000-10-R6-D
DigiKey raktári szám
0502128000-10-R6-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0502128000-10-R6-D
Leírás
10" PRE-CRIMP 3049 RD001 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 10,0" (254,0mm)
EDA / CAD modellek
0502128000-10-R6-D modellek
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Szín
piros
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Alap típusszám
Hossz
10,0" (254,0mm)