0502128000-10-B6
DigiKey raktári szám
0502128000-10-B6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0502128000-10-B6
Leírás
10" PRE-CRIMP 3049 BK001 BLACK
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 10,0" (254,0mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0502128000-10-B6 modellek
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
fekete
Csomagolás
Ömlesztve
Sorok száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Áramvezetők száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Alap típusszám
Hossz
10,0" (254,0mm)