0500798000-12-B6
DigiKey raktári szám
0500798000-12-B6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500798000-12-B6
Leírás
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Szín
fekete
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 388
Más szín
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Raktáron: 645
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Raktáron: 230
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Raktáron: 110
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Raktáron: 100
12" PRE-CRIMP 1853 RED
Raktáron: 110
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 375
3" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 570
4" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 423
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 62
6" PRE-CRIMP 1853 BLACK