0500798000-08-B6-D
DigiKey raktári szám
0500798000-08-B6-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500798000-08-B6-D
Leírás
8" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 8,00" (203,20mm)
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Szín
fekete
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
8,00" (203,20mm)
További információk
Raktáron: 690
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
8" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Raktáron: 50
8" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Raktáron: 0
8" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Raktáron: 0
8" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
8" PRE-CRIMP 1853 RED
Raktáron: 838
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 286
3" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 650
4" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 248
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
6" PRE-CRIMP 1853 BLACK