0500798000-05-A6-D
DigiKey raktári szám
0500798000-05-A6-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500798000-05-A6-D
Leírás
5" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Vevői azonosító
Részletes leírás
narancssárga 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 5,00" (127,00mm)
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
narancssárga
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
35,4µin (0,90µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Áramvezetők száma
1
Hossz
5,00" (127,00mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 1630
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Raktáron: 819
5" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Raktáron: 0
5" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Raktáron: 170
5" PRE-CRIMP 1853 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Raktáron: 580
3" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
4" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
6" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Raktáron: 260
8" PRE-CRIMP 1853 ORANGE