0500588000-12-R8
DigiKey raktári szám
0500588000-12-R8-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500588000-12-R8
Leírás
12" PRE-CRIMP 1852 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 28AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 20
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Raktáron: 510
12" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP 1852 GREEN
Raktáron: 198
12" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1852 RED
Raktáron: 139
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Raktáron: 219
4" PRE-CRIMP 1852 RED
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED