0500588000-08-R8
DigiKey raktári szám
0500588000-08-R8-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500588000-08-R8
Leírás
8" PRE-CRIMP 1852 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 28AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 8,00" (203,20mm)
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
8,00" (203,20mm)
Más szín
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Raktáron: 0
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Raktáron: 0
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1852 RED
Raktáron: 139
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Raktáron: 219
4" PRE-CRIMP 1852 RED
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED