0460121141-12-G9
DigiKey raktári szám
0460121141-12-G9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0460121141-12-G9
Leírás
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 18AWG Átkötő vezeték Tű - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
18AWG
Szín
zöld
Vezetékvégek
Tű - kábel (kerek)
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Raktáron: 80
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2064 GREEN
3" PRE-CRIMP A2064 GREEN
4" PRE-CRIMP A2064 GREEN
5" PRE-CRIMP A2064 GREEN
6" PRE-CRIMP A2064 GREEN