0457501111-12-Y9
DigiKey raktári szám
0457501111-12-Y9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0457501111-12-Y9
Leírás
12" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
Vevői azonosító
Részletes leírás
sárga 18AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
18AWG
Szín
sárga
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2064 YELLOW