0430310002-12-R4
DigiKey raktári szám
0430310002-12-R4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430310002-12-R4
Leírás
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 24AWG Átkötő vezeték Tű - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
24AWG
Szín
piros
Érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 10
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Raktáron: 20
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED