0430310001-12-W4
DigiKey raktári szám
0430310001-12-W4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430310001-12-W4
Leírás
12" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér 24AWG Átkötő vezeték Tű - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
24AWG
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
fehér
Érintkező bevonatának vastagsága
40,0µin (1,02µm)
Vezetékvégek
Tű - kábel (kerek)
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 330
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2015W WHITE
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
4" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Raktáron: 580
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE
6" PRE-CRIMP A2015W WHITE