0430300003-12-B4-D
DigiKey raktári szám
0430300003-12-B4-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300003-12-B4-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete 24AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat arany 12,0" (304,8mm)
Szín
fekete
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Raktáron: 1
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK