0430300003-03-B4
DigiKey raktári szám
0430300003-03-B4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300003-03-B4
Leírás
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete 24AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 3,00" (76,20mm)
Kategória
Vezetékméret
24AWG
Szín
fekete
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
3,00" (76,20mm)
További információk
Raktáron: 350
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Raktáron: 250
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK
8" PRE-CRIMP A2015B BLACK