0430300003-03-A4-D
DigiKey raktári szám
0430300003-03-A4-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300003-03-A4-D
Leírás
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Vevői azonosító
Részletes leírás
narancssárga 24AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat arany 3,00" (76,20mm)
Kategória
Vezetékméret
24AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
narancssárga
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Áramvezetők száma
1
Hossz
3,00" (76,20mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
8" PRE-CRIMP A2015A ORANGE