0430300002-12-L4
DigiKey raktári szám
0430300002-12-L4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300002-12-L4
Leírás
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 24AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
24AWG
Szín
kék
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Raktáron: 21
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Raktáron: 90
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
4" PRE-CRIMP A2015L BLUE
5" PRE-CRIMP A2015L BLUE
6" PRE-CRIMP A2015L BLUE