0430300002-03-R4
DigiKey raktári szám
0430300002-03-R4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300002-03-R4
Leírás
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 24AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 3,00" (76,20mm)
Kategória
Vezetékméret
24AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
piros
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Áramvezetők száma
1
Hossz
3,00" (76,20mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Raktáron: 271
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Raktáron: 170
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED
Raktáron: 280
8" PRE-CRIMP A2015R RED