0430300002-03-N2
DigiKey raktári szám
0430300002-03-N2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300002-03-N2
Leírás
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Vevői azonosító
Részletes leírás
barna 22AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 3,00" (76,20mm)
Kategória
Vezetékméret
22AWG
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
barna
Érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Hossz
3,00" (76,20mm)
Más szín
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Raktáron: 140
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2016N BROWN
4" PRE-CRIMP A2016N BROWN
5" PRE-CRIMP A2016N BROWN
6" PRE-CRIMP A2016N BROWN
8" PRE-CRIMP A2016N BROWN