0430300001-03-N0
DigiKey raktári szám
0430300001-03-N0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300001-03-N0
Leírás
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Vevői azonosító
Részletes leírás
barna 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 3,00" (76,20mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
barna
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
40,0µin (1,02µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Áramvezetők száma
1
Hossz
3,00" (76,20mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Raktáron: 449
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Raktáron: 678
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Raktáron: 409
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040N BROWN
4" PRE-CRIMP A2040N BROWN
5" PRE-CRIMP A2040N BROWN
6" PRE-CRIMP A2040N BROWN
8" PRE-CRIMP A2040N BROWN