0039000428-12-A9-D
DigiKey raktári szám
0039000428-12-A9-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0039000428-12-A9-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Vevői azonosító
Részletes leírás
narancssárga 18AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
18AWG
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
narancssárga
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2064 ORANGE