0039000181-12-R9
DigiKey raktári szám
0039000181-12-R9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0039000181-12-R9
Leírás
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 18AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
18AWG
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
piros
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 1
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED