0039000181-12-R0-D
DigiKey raktári szám
0039000181-12-R0-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0039000181-12-R0-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
piros
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED