0039000059-12-N2
DigiKey raktári szám
0039000059-12-N2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0039000059-12-N2
Leírás
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Vevői azonosító
Részletes leírás
barna 22AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
22AWG
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
barna
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Alap típusszám
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Raktáron: 251
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2016 BROWN
3" PRE-CRIMP A2016 BROWN
4" PRE-CRIMP A2016 BROWN
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
6" PRE-CRIMP A2016 BROWN