0039000040-12-L0-D
DigiKey raktári szám
0039000040-12-L0-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0039000040-12-L0-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 20AWG Átkötő vezeték Tű - tű ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
kék
Vezetékvégek
Tű - tű
Alap típusszám
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Raktáron: 378
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Raktáron: 229
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040 BLUE
3" PRE-CRIMP A2040 BLUE
4" PRE-CRIMP A2040 BLUE
5" PRE-CRIMP A2040 BLUE
6" PRE-CRIMP A2040 BLUE