0039000040-12-B9
DigiKey raktári szám
0039000040-12-B9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0039000040-12-B9
Leírás
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete 18AWG Átkötő vezeték Tű - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
18AWG
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
fekete
Vezetékvégek
Tű - kábel (kerek)
Alap típusszám
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Raktáron: 100
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Raktáron: 380
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK