0039000038-12-W2-D
DigiKey raktári szám
0039000038-12-W2-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0039000038-12-W2-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2016 WHITE
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér 22AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
22AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
fehér
Csomagolás
Ömlesztve
Sorok száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Áramvezetők száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Alap típusszám
Hossz
12,0" (304,8mm)
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 460
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Raktáron: 27
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
Raktáron: 381
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2016 WHITE
3" PRE-CRIMP A2016 WHITE
4" PRE-CRIMP A2016 WHITE
5" PRE-CRIMP A2016 WHITE
6" PRE-CRIMP A2016 WHITE