0039000038-12-R9
DigiKey raktári szám
0039000038-12-R9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0039000038-12-R9
Leírás
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 18AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
18AWG
Szín
piros
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Alap típusszám
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 554
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Raktáron: 790
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Raktáron: 359
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Raktáron: 10
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Raktáron: 0
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED