0039000038-12-G0-D
DigiKey raktári szám
0039000038-12-G0-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0039000038-12-G0-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Szín
zöld
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Alap típusszám
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040 GREEN
3" PRE-CRIMP A2040 GREEN
4" PRE-CRIMP A2040 GREEN
5" PRE-CRIMP A2040 GREEN
6" PRE-CRIMP A2040 GREEN