0008500113-12-R4-D
DigiKey raktári szám
0008500113-12-R4-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0008500113-12-R4-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2015 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 24AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
24AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
piros
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Áramvezetők száma
1
Hossz
12,0" (304,8mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 763
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Raktáron: 400
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
Raktáron: 73
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2015 RED
3" PRE-CRIMP A2015 RED
Raktáron: 500
4" PRE-CRIMP A2015 RED
5" PRE-CRIMP A2015 RED
6" PRE-CRIMP A2015 RED