0002061101-10-L9
DigiKey raktári szám
0002061101-10-L9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0002061101-10-L9
Leírás
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 18AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 10,0" (254,0mm)
Kategória
Vezetékméret
18AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
kék
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
20,0µin (0,51µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Áramvezetők száma
1
Hossz
10,0" (254,0mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Raktáron: 0
10" PRE-CRIMP A2103 BROWN
Raktáron: 0
10" PRE-CRIMP A2103 GREEN
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2103 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2103 BLUE
3" PRE-CRIMP A2103 BLUE
4" PRE-CRIMP A2103 BLUE
5" PRE-CRIMP A2103 BLUE
11" PRE-CRIMP A2103 BLUE