MIH302548AH-25.000MHZ-T
DigiKey raktári szám
2775-MIH302548AH-25.000MHZ-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2775-MIH302548AH-25.000MHZ-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
2775-MIH302548AH-25.000MHZ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIH302548AH-25.000MHZ-T
Leírás
OSC XO 25MHZ 3.3V HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
40mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,283" H. x 0,205" Sz. (7,20mm x 5,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,067" (1,70mm)