T54EE157M030ESA150
DigiKey raktári szám
718-2559-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-2559-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Mitsubishi Electric Europe B.V.
Gyártói cikkszám
T54EE157M030ESA150
Leírás
CAP TANT POLY 150UF 30V 2917
Gyártói standard átfutási idő
43 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 30 V 2917 (7343 metrikus) 150mohm / 100kHz
EDA / CAD modellek
T54EE157M030ESA150 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150mohm / 100kHz
Gyártó
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
150 µF
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
EE
Névleges feszültség
30 V