ZX75BP-915-S+
DigiKey raktári szám
3157-ZX75BP-915-S+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZX75BP-915-S+
Leírás
RF FILTER BANDPASS 915MHZ MODULE
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
915MHz közép Frekvencia Sáváteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) 25MHz Sávszélesség 2dB modul, SMA csatlakozók
Kategória
Szűrő típusa
Sáváteresztő
Gyártó
Mini-Circuits
Beiktatási veszteség
2dB
Sorozat
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Csomagolás
Tálca
Tokozás
modul, SMA csatlakozók
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
1,200" H. x 0,750" Sz. (30,48mm x 19,05mm)
Frekvencia
915MHz közép
Max. magasság
0,490" (12,45mm)
Sávszélesség
25MHz