ZX10-2-12-S+
DigiKey raktári szám
3157-ZX10-2-12-S+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZX10-2-12-S+
Leírás
PWR SPLTR CMBD / SMA / ROHS
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF teljesítményosztó 2 MHz ~ 1.2 GHz Leválasztás (min.) 18dB, 3° fáziskiegyenlítetlenség (max.) modul, SMA csatlakozók
Kategória
Frekvencia
2 MHz ~ 1.2 GHz
Gyártó
Mini-Circuits
Műszaki adatok
Leválasztás (min.) 18dB, 3° fáziskiegyenlítetlenség (max.)
Csomagolás
Tálca
Méretek
0,900" H. x 0,740" Sz. x 0,570" M. (22,86mm x 18,80mm x 14,48mm)