ZRL-2400LN+
DigiKey raktári szám
3157-ZRL-2400LN+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZRL-2400LN+
Leírás
LNA, 1000 - 2400 MHZ, 50
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF erősítő IC Mobilhálózat, GSM, PCS, UMTS 1GHz ~ 2,4GHz
Kategória
Zajtényező
1,2dB
Gyártó
Mini-Circuits
RF típusa
Mobilhálózat, GSM, PCS, UMTS
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség
12V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
470mA
Frekvencia
1GHz ~ 2,4GHz
Teszt frekvencia
1,9GHz ~ 2,4GHz