SYPS-3-12W+
DigiKey raktári szám
3157-SYPS-3-12W+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-SYPS-3-12W+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-SYPS-3-12W+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SYPS-3-12W+
Leírás
3 WAYS CW PWR SPLTR, 20-1200 MHZ
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF teljesítményosztó 20 MHz ~ 1.2 GHz Leválasztás (min.) 16dB, 6° fáziskiegyenlítetlenség (max.) 8-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvencia
20 MHz ~ 1.2 GHz
Gyártó
Mini-Circuits
Műszaki adatok
Leválasztás (min.) 16dB, 6° fáziskiegyenlítetlenség (max.)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,500" H. x 0,380" Sz. x 0,250" M. (12,70mm x 9,65mm x 6,35mm)