LFCN-5000D+
DigiKey raktári szám
3157-LFCN-5000D+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-LFCN-5000D+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-LFCN-5000D+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFCN-5000D+
Leírás
CER FILTER 5.58GHZ LOW PASS
Részletes leírás
5,58GHz Aluláteresztő Kerámia szűrő 50ohm 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Beiktatási veszteség
1dB
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Frekvencia
5,58GHz
Max. magasság
0,037" (0,94mm)
Impedancia
50ohm