LFCN-2500+
DigiKey raktári szám
3157-LFCN-2500+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-LFCN-2500+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-LFCN-2500+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFCN-2500+
Leírás
CER FILTER 3.075GHZ LOW PASS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3,075GHz Aluláteresztő Kerámia szűrő 50ohm 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LFCN-2500+ modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Beiktatási veszteség
1dB
Gyártó
Mini-Circuits
Szűrő típusa
Aluláteresztő
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Frekvencia
3,075GHz
Max. magasság
0,037" (0,94mm)
Impedancia
50ohm