LFCN-2250+
DigiKey raktári szám
3157-LFCN-2250+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-LFCN-2250+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-LFCN-2250+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFCN-2250+
Leírás
CER FILTER 2.25GHZ LOW PASS
Részletes leírás
2,25GHz Aluláteresztő Kerámia szűrő 50ohm 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Beiktatási veszteség
1,2dB
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Frekvencia
2,25GHz
Max. magasság
0,037" (0,94mm)
Impedancia
50ohm