LFCG-1200+
DigiKey raktári szám
3157-LFCG-1200+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-LFCG-1200+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-LFCG-1200+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFCG-1200+
Leírás
CER FILTER 1.47GHZ LOW PASS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,47GHz Frekvencia Aluláteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) Sávszélesség 1,8dB 0805 (2012 metrikus), 8 NYÁK kontaktus
Kategória
Szűrő típusa
Aluláteresztő
Gyártó
Mini-Circuits
Beiktatási veszteség
1,8dB
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 8 NYÁK kontaktus
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Frekvencia
1,47GHz
Max. magasság
0,037" (0,95mm)