LDPQ-550-252+
DigiKey raktári szám
3157-LDPQ-550-252+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDPQ-550-252+
Leírás
DIPLEXER, DC-500/1300-2500 MHZ
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF diplexer Diplexer 0Hz – 550MHz/1,3GHz – 2,5GHz 8-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciasáv (alacsony / magas)
0Hz – 550MHz/1,3GHz – 2,5GHz